Наукове фахове видання / Scientific professional edition

Продовжується набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету»

Розпочато набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету», Вип. 63 (Серія: Історичні науки)


Розпочато набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету», Вип. 64 (Серія: Педагогічні науки)


Запрошуємо відвідати актуальний сайт Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету

Запрошуємо до публікації


Запрошуємо до співпраці

Продовжується набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету», Вип. 59 (Серія: Історичні науки)

Продовжується набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету», Вип. 60 (Серія: Педагогічні науки)


Запрошуємо відвідати актуальний сайт Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету

Запрошуємо до публікації


Оголошується набір статей

Продовжується набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету», Вип. 54 (Серія: Педагогічні науки)

Продовжується набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету», Вип. 55 (Серія: Історичні науки)


Увага!

Для того, щоб відвідати нову сторінку “Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету”, перейдіть, будь ласка, за посиланням: http://visnyk.idgu.edu.ua/index.php/nv/index


Важлива інформація!

Оголошується набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету» 

Вип. 47. Серія: Педагогічні науки

 Збірник наукових праць «Науковий вісник Ізмаїльського державного гуманітарного університету» включено до переліку наукових фахових видань України у відповідних  галузях.

Ми зареєстровані в наукометричних базах Eurasian Scientific Journal Index (ESJI), Google ScholarIndex Copernicus, Researchbib Journal Index and Archive (Researchbib),   Scientific Indexing Services.

Електронний варіант матеріалів для публікації та анкету автора (-ів) надсилати до редакційно-видавничого відділу ІДГУ до 1 квітня 2020 р. (Серія: Педагогічні науки)

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

 


Шановні колеги!

Оголошується набір статей до вип. 39 «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету» (педагогічні науки).

«Науковий вісник…» є науковим фаховим виданням, його зареєстровано в міжнародних каталогах періодичних видань та базах даних: Eurasian Scientific Journal Index (ESJI), Google Scholar, Index Copernicus, Researchbib Journal Index and Archive (Researchbib).

Електронний варіант матеріалів для публікації та анкету автора(-ів) необхідно подати до редакційно-видавничого відділу ІДГУ до 01 жовтня 2018 р.


Продовжено набір статей до вип. 38 «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету» (філологічні науки) до 20 квітня 2018 р.

Електронний варіант матеріалів для публікації та анкету автора(-ів) необхідно подати до редакційно-видавничого відділу ІДГУ.

Статті, що не відповідають зазначеним вимогам, не приймаються.


Шановні колеги!

Оголошується набір статей до вип. 38 «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету» (філологічні науки).

«Науковий вісник…» є науковим фаховим виданням, його зареєстровано в міжнародних каталогах періодичних видань та базах даних: Eurasian Scientific Journal Index (ESJI), Google Scholar, Index Copernicus,
Researchbib Journal Index and Archive (Researchbib).

Електронний варіант матеріалів для публікації та анкету автора(-ів) необхідно подати до редакційно-видавничого відділу ІДГУ до 10 квітня 2018 р.